Z Festiwalem „Lalka na Scenie 2022” rozpocznijcie rok szkolny!

Bezpłatne spektakle uliczne, rodzinna atmosfera, wiele emocji i radości, spotkania z Mistrzami teatru, teatr uliczny „od kuchni”, marionetki i pacynki na wyciągnięcie ręki, najstarsza na świecie marionetka, muzyka płynąca z zabytkowej katarynki, spotkania i rozmowy z artystami.

To wszystko już w pierwszy wrześniowy weekend, 3-4 września. Zapraszamy na Rynek Nowego Miasta w Warszawie.

Spektakle każdego z dni festiwalowych będą grane od godziny 12.00. O każdej pełnej godzinie rozpocznie się następny spektakl. Ostatni będzie o godz. 16.00.

W tym roku czeka nas premiera oraz w niedzielę pofruną gołębie do nieba od Zbyszka Winiarka dla festiwalowej publiczności.

Wszelkie informacje prosimy śledzić na bieżąco na profilu fb: @lalkanascenie.

Więcej informacji udziela także Biuro Prasowe Festiwalu pod nr telefonu: 601-145-133.

Fundacja Meritum im. Zbyszka Winiarka – celem statutowym Fundacji jest: działanie na rzecz wszechstronnego rozwoju społeczeństwa polskiego zwłaszcza w zakresie kultury, tradycji, edukacji oraz rozwoju demokracji. Wartością Fundacji jest oparcie działań na zespole – ludziach z doświadczeniem i wiedzą merytoryczną w zakresie realizacji różnych projektów ogólnopolskich oraz międzynarodowych w tym: edukacyjnych, społecznych, informacyjnych, kulturalnych czy komercyjnych. Prezesem Fundacji jest Grażyna Karwowska-Winiarek – autorka i organizator licznych międzynarodowych i ogólnopolskich projektów w zakresie promocji teatru, kultury i edukacji. Projekty realizowane przez Fundację Meritum m.in.: LALKA NA SCENIE, ŁAMIGŁÓWKA TEATRALNA, aktywności we współpracy z Mazowieckim Instytutem Kultury MAZOWIECKI FUNDUSZ TEATRALNY, WIĘCEJ NIŻ SENTYMENT. www.fundacjameritum.eu.