⚠️ OGÓLNE INFORMACJE FESTIWALOWE „LALKA NA SCENIE 2022” – VII Międzynarodowy Festiwal Ulicznych Teatrów Lalkowych

Prosimy naszych Widzów o zapoznanie się z poniższymi informacjami festiwalowymi.

UWAGA: ostateczne informacje i ew. zmiany podczas trwania Festiwalu będziemy zamieszczać na Fb @lalkanascenie w przypiętym poście.

Fundacja Meritum im. Zbyszka Winiarka wraz z początkiem roku szkolnego zaprasza już na VII Międzynarodowy Festiwal Ulicznych Teatrów Lalkowych „Lalka na Scenie 2022”! Na Widzów podczas festiwalowego weekendu czekają bezpłatne spektakle uliczne w wykonaniu Mistrzów z Europy. Czeka nas także polska premiera spektaklu, magicznego teatru Roberta Porozińskiego. Rodzinna atmosfera, spektakle dla małych i dorosłych, wiele emocji i radości, spotkania z Mistrzami, teatr uliczny „od kuchni”, marionetki i pacynki na wyciągnięcie ręki, najstarsza na świecie ponad 100-letnia marionetka, muzyka płynąca z zabytkowej katarynki, spotkania i rozmowy z Artystami, a w niedzielę do nieba dla Zbyszka Winiarka (wychowawcy dzieci i młodzieży, społecznika), polecą festiwalowe gołębie. Na wszystkich spragnionych czeka warszawska kranówka. A to wszystko już w pierwszy wrześniowy weekend: 3 i 4 września. Zapraszamy na Rynek Nowego Miasta w Warszawie.

Oto filmowa zapowiedź: https://youtu.be/5x6ApGGiseE

➡️DATA FESTIWALU: sobota (3.09) i niedziela (4.09).

➡️MIEJSCE: Rynek Nowego Miasta, Warszawa.

➡️Wszystkie wydarzenia festiwalowe są bezpłatne.

➡️ROZPOCZĘCIE SPEKTAKLI o godz.: 12:00, 13,00, 14,00, 15,00 oraz 16.00.

➡️Tylko w niedzielę (4.09) festiwalowe gołębie z Rynku Nowego Miasta polecą do nieba (wydarzenie planowane jest na godz. 14.30). Wspominamy: https://youtu.be/VYoWtoD4ITc

➡️POGODA: w przypadku deszczu, chwila przerwy i zaraz po ustaniu deszczu – kontynuowane będą dalsze spektakle.

➡️UWAGA! Prosimy o przyniesienie ze sobą: koców, poduch, krzesełek, aby zająć miejsce w Strefie Widza.

➡️Przy wejściu na teren Strefy Widza wszyscy uczestnicy będą proszeni o dostosowanie się do zasad uczestnictwa.

➡️Wszelkie informacje prosimy śledzić na bieżąco na profilu fb: @lalkanascenie.

➡️Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu. Regulamin dostępny na www.fundacjameritum.eu.

Harmonogram Festiwalu „Lalka na Scenie 2022”

HARMONOGRAM, 3 września 2022 (sobota)

godz. 12.00 – Robert Poryziński, „Latający kufer” Teatr Miejsca PREMIERA (Polska)

godz. 13.00 – José Gil, Teatro Dom Roberto (Portugalia)